[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row column_structure=”1_3,2_3″ admin_label=”row” _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_image src=”https://www.scoala-duminicala.ro/wp-content/uploads/2023/02/zilele-creatiei.jpeg” title_text=”zilele creatiei” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_3″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”]

  trimis de Nicoleta Belbe, Satu Mare

Descarcă aici: Zilele creației-planșe

Planșele acestea pot fi printate, înrămate și așezate pe pereții sălii de școală duminicală pentru a înfrumuseța locul în care copilașii despre Dumnezeu. Dumnezeu să vă binecuvânteze!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Categorii

Lasa un comentariu